Mutlu Bir Yıldönümü | Nessyachting

Mutlu Bir Yıldönümü

Eşinizle paylaştığınız her an, mekân ve olay değerli olsa da birlikteliğinizin dönüm noktaları daha büyük önem taşır. Bu dönüm noktalarının başında da evliliğiniz yer almaktadır. Bu mutlu gününüzü en güzel anılar ile hatırlamak için özel bir organizasyon ayarlayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanı en iyi siz tanıyorsunuz. Dolayısıyla onun sevdiği şeyleri bir araya getirerek bu özel günü en yoğun duygularla hatırlamasını sağlayabilirsiniz. İlişkiniz ve birbirinize olan aşkınız kadar özel bir gün için çok farklı planlara imza atabilirsiniz.
Mutlu bir yıldönümü kutlaması için eşinize özel bir mektup yazabilirsiniz. Bunu yazarken ünlü şairlerden faydalanabilir, ona olan tutkunuzun ve sevginizin artarak devam ettiğini gösterebilirsiniz. Bir buket çiçek, özel çikolata kutusu veya beğeneceği bir hediye ile vereceğiniz kendi el yazınızdan mektup ile romantik bir gün geçirebilirsiniz.

Mutlu Bir Yıldönümü İçin Fikirler

İnsanlar olayları hatırlarken deneyimlerle ilişkilendirirler. Siz de bu mutlu günde eşinize özel bir deneyim sunabilirsiniz. Bu bir profesyonel fotoğraf çekimi, 3 boyutlu modelleme ile ikinizin minyatürünü yapmak ya da İstanbul boğazında lezzetli bir yemek eşliğinde boğaz turu gibi.  Bunlar dışında evlilik yıldönümünüz yaklaşırken geri sayım videoları çekebilirsiniz. Örneğin son 1 hafta boyunca her gün eşinize o gün beraber geçirdiğiniz anlarda nasıl hissettiğinizi bu videoda anlatabilir, aşkınızın tek bir güne sığdırılamayacağını vurgulayabilirsiniz. Bunu fotoğraflar ile de sağlayabilirsiniz. Eşinizin haberi yokken çektiğiniz fotoğrafları polaroid formda düzenleyip o anki duygularınızı da ekleyerek eşsiz bir hediye oluşturabilirsiniz.
Sitemizde bizimle özel günlerini organize etmiş müşterilerimizin paylaşımlarına göz gezdirebilirsiniz. Çalışmalarımız ve yapabilecekleriniz hakkında sizi bilgilendirecek videolar ile kararınızı verebilirsiniz. Bu özel tasarlanmış gün ile yıldönümünüzde aranızdaki tüm sorunlara sünger çekebilirsiniz. Eşiniz sevginiz, ilginiz ve emeğiniz karşısında hem şaşıracak hem de size olan bağlılığının boyutunu yeniden görecektir.
Bu mutlu gününüzde eşinize benzersiz bir deneyim yaşatmak için planınızın her anında sizinleyiz. Hem fikir almanız hem de hâlihazırda fikrinizi hayata geçirmeniz için her türlü desteği sağlıyoruz. Aşkınızın kalplerinizden taşıp yüzünüze bir tebessümle yayıldığı mutlu yıldönümleri için siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.