Evlilik Teklifi Organizasyonu ve Fiyatları

evlilik teklifi gorseli - Evlilik Teklifi Organizasyonu

Evlilik Teklifi Organizasyonu Fiyatları

 Fırsat Paketiİdeal PaketVip Paket
 Süre
Süre40 Dakika1 Saat1.30 Saat
 Fiyat
Fiyat
999 TL
1199 TL
1599 TL
 Avantajlar
AvantajlarProfesyonel Fotoğraf, Video ve Çiçek Buketi Hediye / Kredi Kartılarına 8 Taksit!
3D Show animasyonlar ve 3D Havai fişek gösterileriyle Türkiye de bir ilk olan Hologram Teknolojisi HEDİYE!

En İlginç Evlilik Teklifi Organizasyonları

Tanıtım videomuzu hemen izleyebilir ya da metni okumaya devam edebilirsiniz

Hologram Teknolojisi ile Masalsı Bir Evlilik Teklifi Organizasyonu ve Fiyatlar

Sevgilinize anlamlı bir evlenme teklifi yapmak için bir araştırma yapıyorsunuz demek. Size unutulmaz ve masalsı bir evlenme teklifi için doğru bir adreste olduğunuzu söylemeliyiz.

Nessyachting Kiralama olarak bugüne kadar İstanbul’da bine yakın evlenme teklifi organizasyonunda çiftlerimizin unutulmaz anlarına ortak olduk. Profesyonel ekibimizle hizmet vermekten gurur duyduk. Farklı evlilik teklifi organizasyonları ile tercih edilen Nessyachting Kiralama olarak son teknolojiye de ayak uyduruyoruz. 3 boyutlu hologram cihazları ile o anlamlı evlilik teklifinizi gökyüzüne yazıyoruz.

Muhteşem Bir Evlenme Teklifi Organizasyonu Yapmaya Hazırız

Yine tüm güzelliği ile sıcacık yaz artık geldi. Güneşin içimizi ısıttığı, yüreğimizin kıpır kıpır olduğu günleri yaşıyoruz.

Yaz demek aşk demek, sevgi demek gençlik demek. Doğanın canlanması ile içimizde tarif edemeyeceğimiz birçok güzelliğin yaşandığı günler demek.

Bu aylarda sevmek güzel olduğu kadar özlemek de bir o kadar güzeldir. Ancak belli ki siz artık hayatınızı birleştirmeye ve özlemeye son vermeye karar vermişsiniz. Bizler ise sizin “Evet” cevabını ondan duymanız için yapacağınız o muhteşem evlenme teklifinin tüm organizasyonunu yapmaya hazırız. Nessyachting Kiralama olarak bu muhteşem gecede görsel Showlar sunmaya, aşkınızı göklere yazmaya hazırız.

En Özel Evlilik Teklifi Organizasyonları

Hayatınızın kalan kısmını paylaşmaya karar verdiğiniz kişi için yapacağınız o özel evlilik teklifi organizasyonu bu yoldaki ilk adımdır. İşte bu dediğiniz, birlikte bir ömür geçirmek için yola çıkmaya hazırlandığınız kişiyle yaşayacağınız unutulmaz an…

Her kadın bu anın hayal dahi edemeyeceği farklılıkta ve asla unutamayacağı güzellikte olmasını ister. Siz fikirlerinizi ve beklentilerinizi Nessyachting Kiralamanın ekibi ile paylaşın biz de size özel sürpriz ve tavsiyelerle hayallerinizi yat konseptimiz için hazırlayalım. Sevgilinizi etkileyecek o romantik evlenme teklifinizi bu yaz aylarının sıcaklığında hayata geçirelim.

Romantik Evlilik Teklifiniz Ekibimiz Hazır!

Hayatınızı birleştirmek istediğiniz ve yol arkadaşı seçtiğiniz kişiden coşku dolu bir EVET! cevabı hayal edin. Nessyachting Kiralama, bu özel anı yaşarken, sevgilinizle baş başa, adeta ev ortamındaki huzuru aratmayacak bir konsept için hazır.

Diz çöküp yüzüğü uzattığınızda, romantik bir teklifle beklediğiniz cevabı alırken unutulmaz anınız yüreklerinize olduğu kadar ekibimiz tarafından videoya da kaydediliyor olacak.

Peki Evlenme Teklifi Organizasyonunun Olmazsa Olmazları neler?

Mahremiyet ve Gizlilik; Her şeyden önce mahremiyet ve gizliliğin en önem verdiğimiz konuların başında geldiğini söylemeliyiz. Çünkü, biliyoruz ki duyguları dile getirmek oldukça zor bir iştir ve hayatınızın en önemli anında sevgilinizin gözünün içine bakıp “Benimle evlenir misin?” dediğinizde her şeyin yolunda gideceğinden emin olmanız gerekir. Hem o anda baş başa olmalısınız hem de arkanızda bu organizasyonun tüm süreçlerini sizin için mükemmel bir şekilde yürütülmesini sağlayacak ekibin desteğini de tam yanınızda hissetmelisiniz.

Organizasyon; Evlenme teklifi için bir organizasyon yapılacak ise sürecin en iyi şekilde planlanması çok önemlidir. Neyin ne zaman yapılacağı, istediğiniz müziğin ne zaman çalınacağı, volkan Show, havai fişek, çiçek takdimi vs. her şey tam zamanında ve planlandığı gibi olmalıdır. Bu ise tecrübe ve uzmanlık gerektirir.

Kaliteli Hizmet; Bir önemli kriter ise kalite ve hizmetin kusursuz olmasıdır. Bizler masa düzeninden, renk seçimine, kullanacağınız ve dokunacağınız her şeyin birinci kalite olmasına ve hizmetimizin kusursuz olmasına çok önem vermekteyiz. Yatlarımız segmentlerinin en iyi yatlarıdır. Personelimiz ise eğitimli ve uzman ekiplerden oluşmaktadır.

Hologram Teknolojisi ile Eşsiz Bir Evlilik Teklifi

Hayatınızı birleştirmeyi düşündüğünüz ve bir ömür birlikte yaşamayı, yaşlanmayı istediğiniz en değerli kişi ile unutulmaz anlarınızı neden bir rüyaya çevirmeyesiniz? Evlenme teklifi, üzerinden yıllar geçse de unutulmaz. Kuşkusuz bu en önemli anlardan, anılardan birisi olan evlilik teklifi sizi ve sevgilinizi yıllar sonra bile etkilemeli.

Nessyachting, evlilik teklifinizi yaparken dünyanın son teknolojisi olan 3 boyutlu hologram cihazlar ile gecenizi eşsiz kılacak. Nessyachting farkı ile evlilik teklifinde bir ilk olan 3 boyutlu hologramla, fizik kurallarını delip geçeceğiz.

Hani içiniz daralır, zor bir gün geçirmişsinizdir, her şeyin kötü gittiği bir dönemde radyoda çalan bir şarkıda ya da uzun zamandır duymadığınız bir dost sesinde en güzel anılarınıza gidiverirsiniz ve o anda her şey silinir, sadece o güzel günlerin hatırası canlanır aklınızda. İşte muhteşem evlilik teklifleri de tam olarak böyle bir anı olmalıdır.

Neden Bir Yatta Evlenme Teklifi Etmeliyim mi Diyorsunuz?

İstanbul’un eşsiz güzelliği ve görkemli manzarasında yat ile gezerken yapılan evlenme teklifleri, kesinlikle en ihtişamlı evlilik teklifleri listesinin başlarında yer alıyor. En iyi evlenme teklifi organizasyonu profesyonel ekiple planlanarak ortak bir çalışma sonucu ortaya çıkar. İstanbul’da evlilik teklifi organizasyonu kişiye özel dokunuşlarla hazırladığımız, en ince ayrıntısına kadar özenle dekore edilmiş bu anı unutulmaz kılmak Nessyachting kiralama ile mümkün.

İstanbul’da evlenme teklifi edilecekse en iyi seçim İstanbul’da denizin ortasında lüks bir VIP yat olacaktır kuşkusuz.

Bu en özel anlarınızdan olan evlilik teklifi organizasyonu size özel olduğuna göre kalabalık bir mekanda işler tam da istediğiniz gibi olmayabilir. Üstelik her şey size özel de olmayacak.

Baş başa kaldığınız VIP lüks bir yatta, kırmızı bir halı üzerinde adeta peri masallarındaki gibi, ışıklı yolda kendinizi kaybedeceksiniz, üstelik sizin için her şey düşünülmüş harika bir masanın başında, tam da sizin şarkınız çalarken o günün ve hatta o günden sonraki tüm hayatınızın en önemli sorusunu sorabilirsiniz. “Benimle evlenir misin?”

Evlilik teklifi organizasyonları esnasında her şeyin istediğiniz gibi olması için profesyonel ekibimiz sizin için her şeyi planlamış ve tam vaktinde gerekenleri yapmak için yatın alt salonunda sizin talimatlarınızı bekliyor olacak. Hem de bir tanıdık edasıyla…

Nessyachting ile Hayallerinize Açılın!

Nessyachting kiralama anlamlı ve özel bir evlilik teklifini İstanbul’da yapmak isteyen çiftlere hizmet veriyor. Sürpriz evlilik teklifi organizasyonunu İstanbul içerisinde yapabileceğiniz en doğru adres Nessyachting Kiralama sizlere hizmet vermek için telefonunuzu bekliyor.

Nasıl Bir Evlilik Teklifi Organizasyonu Sizi Bekliyor?

Her şeyden önce sevgilinizin, sürpriz bir evlilik teklifi alacağı bir gün olduğunu anlamaması için önceden her şeyini sizinle planlamış olacağız. Zaten gerisini bu konuda deneyimli ekibimiz halledecek. Sizin sadece yüzüğünüzü yanınıza alıp sevgilinizle önceden planlanan yerde olmanız yeterli olacak. Sonrası rüya gibi bir gün ve ömür boyu unutulmaz bir an olarak kalacak. Üstelik ikinci bayan kaptanımızı 0530 774 21 39 numaralı hattan aradığınızda tüm süreçte sizin emrinizde olacak ve her şeyin tam zamanında ve mükemmel olarak gerçekleşmesini sağlayacak.

Görkemli bir sandık içinde evlilik teklifi mesajınız, fonda sizin seçtiğiniz şarkı, volkan gösterisi, süslenmiş masada sınırsız çerez ve içecek, cipsler çikolatalar, kurabiyeler dilerseniz harika bir yemek, gelin duvağından prenses tacına, papyondan pelerinlere kadar birçok aksesuar emrinizde.

Evlenme teklifi organizasyonu fiyatları için internet sitemizde sizin için hazırladığımız paketleri inceleyebilirsiniz. Hazırladığımız paket ve evlenme teklifi organizasyonu fiyatları içerisinden size en uygununu tercih ederek muhteşem evlilik teklifleri içinden sizin için en unutulmaz olanını gerçekleştirebilirsiniz. Artık söz sizde ve o muhteşem evlilik teklifini etmek için her şey hazır…

Yatta Evlilik Teklifi Fikri Size Sıcak Gelmedi Mi?

Unutmayın ki İstanbul her mevsim çok güzeldir. Hele yaz aylarında İstanbul bir başka güzeldir. Bir gelin gibi süslenir İstanbul yazın sıcaklığında. Tarihi moda iskelesi, Kalamış, Fenerbahçe, Dalyan Kulüp, Büyük Kulüp, Fenerbahçe Galatasaray tesisleri veya Kız Kulesi hele gecesi ayrı gündüzü ayrı mükemmel bir panoramik görüntüye sahiptir. Üstelik yatlarımız en iyi evlilik teklifleri için tam donanımlı çok lüks VIP yatlardır. İstanbul’un dünyayı kıskandıran panoramik manzarası eşliğinde sevgilinizle baş başa kalabilirsiniz. Hangi mevsim olursa olsun en iyi evlilik teklifleri organizasyonu İstanbul ve eşsiz manzara eşliğinde yapılandır.

Sürpriz Evlilik Yıldönümü Organizasyonları da Nessyachting’de!

Nessyachting Kiralama evlilik teklifi organizasyonlarının yanı sıra evlilik yıldönümünüz için de muhteşem organizasyonlar planlıyor. İstanbul’da evlilik teklifi yapmak isteyen damat adaylarımızın yanı sıra evliliklerinin yıldönümünü unutulmaz anlarla süslemek isteyen kadın ve erkeklere de farklı organizasyonlar için yardımcı oluyoruz. En iyi evlilik teklifleri ve en iyi evlilik yıldönümü organizasyonları için en doğru adres Nessyachting Kiralama.

Lüks Restoran ve Yat Bir Arada!

Nessyachting Kiralama, bir kadının alacağı o en unutulmaz evlilik teklifini, yıllarca büyük bir mutlulukla anlatacağınız en özel anlardan biri haline getiriyor.

İstanbul’da harika bir manzara ve Showlar eşliğinde, sevgilinize muhteşem bir evlilik teklifi yapmak için Nessyachting Kiralamadan beğendiğiniz yatı kiralamanız yeterli… 3 boyutlu hologram teknolojisi ile de evlilik teklifiniz masalsı bir ortam oluşturacak.

Yata girişten veya sonra Kalamış-Fenerbahçe Develi restoranında baş başa romantik bir yemek, sonrasında yatta organizasyon.

Görkemli bir sandık içerisinde evlilik teklifi mesajı içeren unutulmaz notlar ile yüzüğünüzün ve çiçeğinizin sunumu, Nessyachting’in lüks yatında volkan gösteriniz. Bu anları ölümsüzleştiren profesyonel fotoğraf ve video çekimi de bizim hediyemiz…

Kampanyalı Fiyatlar

 Evlilik Teklifi Organizasyonunda Kampanya!!! Üstelik Kredi Kartlarına 8 Taksit!
 Fırsat Paketiİdeal PaketVip Paket
 
İster Nakit İster Kredi Kartı ile öde
999 TL
Üstelik Kredi Kartlarına 8 Taksit!
Prof. Foto, Video, Çiçek Buketiniz, Hologram Show ve 3D Havai Fişek Gösterisi HEDİYE!
(Kampanya süre ile sınırlıdır)
İster Nakit İster Kredi Kartı ile öde
1199 TL
Üstelik Kredi Kartlarına 8 Taksit!
Prof. Foto, Video, Çiçek Buketiniz, Hologram Show ve 3D Havai Fişek Gösterisi HEDİYE!
(Kampanya süre ile sınırlıdır)
İster Nakit İster Kredi Kartı ile öde
1599 TL
Üstelik Kredi Kartlarına 8 Taksit!
Prof. Foto, Video, Çiçek Buketiniz, Hologram Show ve 3D Havai Fişek Gösterisi HEDİYE!
(Kampanya süre ile sınırlıdır)
 Süre
Süre40 Dakika1 Saat1,30 Saat
 Ücretsiz Toplam Kişi
Ücretsiz Toplam Kişi4 Kişi4 Kişi4 Kişi
 Başlangıç Yeri
Başlangıç YeriKadıköy Setur Kalamış Marina
 Teklif Güzergahı
Teklif GüzergahıTarihi Moda İskelesi / Kadıköy / Büyük KulüpTarihi Moda İskelesi / Kadıköy / Büyük KulüpKız Kulesi / Üsküdar / Kadıköy / Tarihi Moda İskelesi
 Hizmetler
Hizmetler 1 - Senaryolu Yatta Sürpriz Evlilik Teklifi karşılaması (Bay Kaptanımızın sizi eski bir tanıdığı gibi karşılayıp yatımıza davet etmesi.) Sonrasında bayan kaptanımız size hizmet edecek
2-  İskeleden başlayan bir serüven, çiçeklerle ve mumlarla süslenmiş fenerler, kırmızı halı eşliğinde Nessyachting'in romantik yatına giriş
3 - Sizin seçtiğiniz teklif anı müziği ile başlangıç ve seçiminize göre devam eden müzik ziyafeti
4 - Görkemli bir gümüş madalyon içerisinde evlilik teklifi mesajı içeren unutulmaz notlar ile yüzüğünüzün sunumu
5 - Hologram teknolojisi ile 3D havai fişek ve gerçek volkan gösterisi eşliğinde görsel showlar
6 - Sınırsız Meşrubat ve 1 Şişe şarap ( Kırmızı, Beyaz, Rose Şarap Seçenekleri...)
7 - Sınırsız Çerez tabağı, Cips, Muhteşem çikolatalar, Şekerlemeler, Peynir ve Meyve tabakları
8 - Size özel muhteşem masa süslemeleri
9 - Sizin için hazırladığımız özel aksesuarlarla (Gelin duvağı, Taç, Papyon, Maskeler, Pelerinler vb.) Profesyonel Fotoğraf, Video Çekimi ve Çiçek Buketi Hediye!
10 - Organizasyon alanında bulunduğunuz sürece sigortası güvencesi

Özel Gününüze Renk Katacak Ekstralar

yatta evlilik teklifi fiyatlar 01 - Evlilik Teklifi Organizasyonu
yatta evlilik teklifi fiyatlar 02 - Evlilik Teklifi Organizasyonu
yatta evlilik teklifi fiyatlar 03 - Evlilik Teklifi Organizasyonu
yatta evlilik teklifi fiyatlar 04 - Evlilik Teklifi Organizasyonu
yatta evlilik teklifi fiyatlar 05 - Evlilik Teklifi Organizasyonu
yatta evlilik teklifi fiyatlar 06 - Evlilik Teklifi Organizasyonu
yatta evlilik teklifi fiyatlar 07 - Evlilik Teklifi Organizasyonu
yatta evlilik teklifi fiyatlar 08 - Evlilik Teklifi Organizasyonu

Ve Hayal ettiğiniz tüm ekstralar ile ilgili bilgi alınız…

Galeri

Sıkça Sorulan Sorular

Paketlere yazılan fiyatlar dışında ek ücret öder miyim?

İstemiş olduğunuz ekstralar dışında, her hangi bir ücret asla ödemezsiniz!

Yatlarınızda güvenlik tedbirleri var mıdır?

Çok önemli! mutlaka sorgulayın!!!
Yatlarımız çift motora sahip ve vip yatlardır, Tüm güvenlik teçhizatları ve size ait seyahat sigortanız bulunmaktadır.

Rezervasyonumu kaç gün önceden yaptırmalıyım?

Sizin için uygun olan günü ve saati netleştirdikten sonra hemen rezervasyon yaptırmanızı öneririz, keza size yerimiz yok demek bizi çok üzer.

Yatlarınızı görebilir miyiz ?

Haftanın Hergünü bizi ziyaret edebilir yatlarımızı görebilir bizlerle tanışabilirsiniz.

Paketlere yazılan fiyatlar dışında ek ücret öder miyim?

İstemiş olduğunuz ekstralar dışında, her hangi bir ücret asla ödemezsiniz!

Evlenme teklifi yapacağım gün ve saati seçebiliyor muyum?

Tabiki seçebilirsiniz. Lütfen bize belirlediğiniz gün ve saatle ilgili müsaitlik sorun ve rezervasyonuzu gün ve saatinizden eminseniz hemen rezervasyon yaptırmanızı öneririz size belirlediğiniz zaman dilimi için müsait değiliz demeyi asla istemeyiz.

Evlenme Teklifi yapabileceğim yatlarınızı önceden görebilir miyim?

Haftanın Hergünü bizi ziyaret edebilir yatlarımızı görebilir bizlerle tanışabilirsiniz.

Planlanan gün ve saate yetişemez ve geç kalırsak ne olur?

Planlanıdığınız organizasyon hayatınızın en önemli anılarından biri olacak kuşkusuz ve geç kalmamalısınız, Trafik vs. gibi konuları göz önünde bulundurmanızı rica eder organizasyon alanına yakın yerlerde vakit geçirmenizi öneriririz, o gün bizde en az sizler kadar hassas olacağız, Sizden sonra gelen rezervasyonlar olduğunu bilmenizi ve hassas davranmanızı rica ederiz.

Rezervasyonumuzu iptal edebilir miyiz?

Rezervasyonunuzu iptal etme durumunuzda ön ödemeniz geri iade edilemez

Rezervasyon gerçekleştirdikten sonra ödemeyi ne zaman yapmamız gerekir?

Ön ödemenizi yaptınız ve  rezervasyonunuzu tamamladıysanız, kalan ödemenizi organizasyonunuz esnasında yapabilirsiniz.

Ödemeyi Kredi Kartı ile Yapabilir miyiz ve Taksitle ödeyebilir miyiz?

Tüm kredi kartlarına tek çekim veya 8 taksite kadar ödeme seçeneği sunuyoruz.

Evlenme teklifi yapacağımız masanın dizaynında istediğimiz değişiklikleri yapabilir miyiz?

Bize hangi rengi sevdiğinizi söyleyin, gerisini bize bırakın mimarlarımız sizin için en iyi seçimleri ve konsept seçeneklerini sunuyorlar.

YORUMLAR

 • user profile avatar - Evlilik Teklifi Organizasyonu Ahmet enes Eyl 13, 18:07 5 stars - Evlilik Teklifi Organizasyonu Harikasiniz gercekten cok iyi hizmet aldim
 • user profile avatar - Evlilik Teklifi Organizasyonu Tarkan MENGE Tem 17, 17:50 5 stars - Evlilik Teklifi Organizasyonu Ne kadar teşekkür etsem az hayatım boyunca göremeyeceğim bir rüya!!! Rüya gibi bir gün yaşattınız bize eksiksiz, kusursuz, 4 /4…
 • user profile avatar - Evlilik Teklifi Organizasyonu Ekrem babadağ Haz 28, 20:45 5 stars - Evlilik Teklifi Organizasyonu Ya siz nasıl güzel insanlarsınız sevgilim birkez daha aşık oldu bana size çokkkkk teşekkür ederim iyi ki sizi tanımışım hayatım…
 • user profile avatar - Evlilik Teklifi Organizasyonu Emel Aksoy Haz 28, 13:50 5 stars - Evlilik Teklifi Organizasyonu 27/06/2019 tarihinde ekibin desteği ile mükemmel bir şekilde oğlum sevdiceğine evlenme teklifini gerçekleştirdi. Eve geldiklerinde ikisinin de gözlerinin içi gülüyordu.…
 • user profile avatar - Evlilik Teklifi Organizasyonu Volkan Haz 20, 20:45 5 stars - Evlilik Teklifi Organizasyonu Yapılan organizasyona hayran kaldım. Tüm detaylar düşünülmüş. Ekibin ilgisi de harikaydı. Unutulmaz bir gün oldu. Çekilen fotograflar ve videolar da…
 • user profile avatar - Evlilik Teklifi Organizasyonu Kenan Yıldırım May 8, 20:49 5 stars - Evlilik Teklifi Organizasyonu Her şey süperdi,bizlere bu mutluluğu yaşattınız emeğinize sağlık, tebrik ediyorum çok başarılı ekipsiniz
 • user profile avatar - Evlilik Teklifi Organizasyonu Emre Karadeniz May 7, 20:49 5 stars - Evlilik Teklifi Organizasyonu Çok memnun kaldık her şey gönlünüzce olsun muhteşem bir ekip mükemmel hizmet anlayışı çooooook teşekkür ediyoruz.
 • user profile avatar - Evlilik Teklifi Organizasyonu Umut Yılmaz May 7, 20:49 5 stars - Evlilik Teklifi Organizasyonu Anlatılanlarla aynı, eksiksiz, kusursuz, gecenizi güzelleştirecek bir organizasyonda size eşlik edebilecek gerçek bir firma. Kız arkadaşım ve bana unutulmayacak anlar…
 • user profile avatar - Evlilik Teklifi Organizasyonu Deniz aydın May 7, 20:49 5 stars - Evlilik Teklifi Organizasyonu Arkaşdaşların Dostane karşılamaları harikaydı masa düzeni sade olması çok memnun kaldık hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum
 • user profile avatar - Evlilik Teklifi Organizasyonu DAMLA ŞAHİN May 1, 20:45 5 stars - Evlilik Teklifi Organizasyonu Tüm tereddütlerinizi bir yana atın.Organizasyon gerçekten harika ve Herşey tek kelimeyle MÜKEMMELDİ. çok teşekkür ederiz ekinize ve size 🙂
 • user profile avatar - Evlilik Teklifi Organizasyonu Ali Öztek Nis 25, 20:49 5 stars - Evlilik Teklifi Organizasyonu Restoran ve Yat bir arada olan paketi satın aldım unutulmaz bir gün yaşadık izmir' den selamlar muhteşemsiniz harika bir organizasyon…
 • user profile avatar - Evlilik Teklifi Organizasyonu Hilmi özgenç Nis 24, 20:52 5 stars - Evlilik Teklifi Organizasyonu güzel nezih bir organizasyon,her şey mükemmeldi .Adana dan geldik bu kadar beklemiyordum elinize sağlık
 • user profile avatar - Evlilik Teklifi Organizasyonu Ali Enes Sarp Nis 23, 20:52 5 stars - Evlilik Teklifi Organizasyonu Herşeyin bukadar kusursuz olacağı aklımın ucundan geçmezdi Harika bir organizasyondu iyi ki Tanıdık sizleri nekadar teşekkür etsek az süpersiniz.
 • user profile avatar - Evlilik Teklifi Organizasyonu Sertaç Kutay Nis 23, 20:52 5 stars - Evlilik Teklifi Organizasyonu Muhteşem bir gün Harika bir ekip kusursuz bir hizmet anlayışı tebrik ediyorum der yat kiralama iyi ki varsınız
 • user profile avatar - Evlilik Teklifi Organizasyonu Erkan soysal Nis 22, 20:52 5 stars - Evlilik Teklifi Organizasyonu Siz ne muhteşem insanlarsınız muhteşem bir organizasyondu okadar mutlu olduk ki aldığınız para gani gani helal olsun Allah razı olsun…
 • user profile avatar - Evlilik Teklifi Organizasyonu ahmet alaca Nis 16, 20:52 5 stars - Evlilik Teklifi Organizasyonu Hayatımızın en özel gününe tanıklık ettiğiniz için teşekkür ederiz, muhteşem bir organizasyon harika bir kurgu süper oyunculuk hakkını verdiniz der…
 • user profile avatar - Evlilik Teklifi Organizasyonu Aslı Özgenç Nis 15, 20:55 5 stars - Evlilik Teklifi Organizasyonu Muhteşem bir sürprizdi hala inanamıyorum, hayatımın en güzel gününde yanımda olan ekibe sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum gerçekten bir iş ancak bu…
 • user profile avatar - Evlilik Teklifi Organizasyonu Firdevs karadenizli Nis 14, 20:55 5 stars - Evlilik Teklifi Organizasyonu Bukadar profesyonel deniz organizasyonları düzenleyen bir firma yürekten tebrik editörüm çok şık ve etkileyici bir organizasyon oldu ellerinize sağlık ????????
 • user profile avatar - Evlilik Teklifi Organizasyonu Mehmet Temiz Nis 12, 20:57 5 stars - Evlilik Teklifi Organizasyonu Böyle bir hizmet görmedim tek kelime ile kusursuz hizmet veriyorlar müthiş vizyonlu bir firma Türkiye'de bu hizmet sektöründe bu kadar…
 • user profile avatar - Evlilik Teklifi Organizasyonu Mehmet Altuntaş Nis 12, 20:55 5 stars - Evlilik Teklifi Organizasyonu Harikasınız
 • user profile avatar - Evlilik Teklifi Organizasyonu Cem Arslan Nis 12, 20:55 5 stars - Evlilik Teklifi Organizasyonu Hersey icin cok tesekkurler
 • user profile avatar - Evlilik Teklifi Organizasyonu Mehmet Can Nis 11, 20:57 5 stars - Evlilik Teklifi Organizasyonu Tesekkurler..

YORUM YAZ

Değerlendirmeniz*