Romantik Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır | Nessyachting

Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır

Birbirinizi tanıdıkça daha çok noktada birleşiyor ve “ doğru kişi ” ile beraber olduğunuzu düşünüyorsanız evlilik fikri çok da uzakta olmasa gerek. İlişkinizde buna hazır olduğunuzu fark ettiğinizde ise daha büyük bir soru sizi bekler “ Nasıl evlenme teklifi edeceğim? “ Kadınların evlenme teklifi hayalleri çok değişkenlik gösterse de, kadınlar temelde ilişkinizi farklı kılan ve aşkınızın gücünü hatırlatan detayları görmek isterler. Bu yazımızda size ilham vermesi için, teklifinizi oluşturmanıza destek olacak orijinal fikirlere ve organizasyon paketlerine yer verdik.
Evinizde teklif etmeyi düşünüyorsanız mekân düzenlemesi açısından daha esnek davranabilirsiniz. Eşinizi içeri girdiğinde süslediğiniz odaya götürecek not ilave edilmiş bir balonla şaşırtabilirsiniz. Bunu kapı koluna ya da vestiyerinize yerleştirebilirsiniz. Takip eden notlarla evin içinde bir süre gezdirerek bu notlarda anılarınızdan veya eşinize olan sevginizden bahsedebilirsiniz. Odaya girdiğinde kendiniz bir balon verebilir buna da “ şimdi hayaller gerçeğe dönüşecek “ yazarak o büyülü soruyu sorabilirsiniz. Mum, gül yaprakları ve çikolatalarla teklifinize eklemeler yapabilirsiniz.

Yatta Romantik Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır

Bir organizasyon planlamak istiyorsanız VIP yat, şık bir restoran iyi birer seçenek olacaktır. Marinada yürüyüş yaparken spontane olarak gelişmiş gibi göstereceğiniz “ boğaz gezisi” ile sevgilinize unutamayacağı bir evlenme teklifi yapabilirsiniz. Özel gösteriler, eşsiz yemekler ve boğazın büyüleyici manzarasında masallardan farkı olmayan bir gece yaşayabilirsiniz. Sevgilinizden alacağınız “  EVET! ” ile mutluluğunuza havai fişek gösterileri eşlik edebilir. Şık bir restoranda size özel süslenmiş masa ve boğazın ışıkları ile de bu günü tasarlayabilirsiniz. Aynı zamanda tüm organizasyon boyunca eşinizle sevdiğiniz detayları ekleyip bu günü daha özel kılabilirsiniz. Sevdiğiniz renk, konsept, çiçek seçimlerinizi dekorasyonda kullanabilirsiniz. Teklifinizin ardından profesyonel çekim ile video ve fotoğraflarınızı bu günden hatıra olarak alabilirsiniz. Şirketimiz evlilik teklifi paketleri ile sizlere her türlü imkânı sağlamaktadır.
Evlilik teklifiniz her ne şekilde olursa olsun hayatlarınızı birleştireceğiniz serüvenin başlangıcı olması sebebiyle oldukça özeldir. Sevgilinize duygularınızda ve bu yaklaşımınızda açık olarak yapacağınız her teklif eşsiz olacaktır. Bu yeni yolculukta tüm çiftlerimize mutluluklar diliyoruz.